Autocomplete Search Suggestions (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Source
ps: سرچينه
