Sunrise (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Default
af: Verstek

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Main menu
af: Hoofkieslys
