Sunrise (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Default
bg: По подразбиране

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню
