Sunrise (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Comments
bs: Komentari

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
