Sunrise (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: Default
da: Standard

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
