Sunrise (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
