Sunrise (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Default
et: Vaikimisi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
