Sunrise (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
