Sunrise (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
