Sunrise (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Comments
it: Commenti

en: Default
it: Predefinito

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Highlighted
it: Evidenziato
