Sunrise (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Comments
ja: コメント

en: Default
ja: デフォルト

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Banner
ja: バナー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト
