Sunrise (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Comments
jv: Komèntar

en: Default
jv: Gawan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama
