Sunrise (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ
