Sunrise (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
