Sunrise (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Sunrise
lv: Saulēkts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
