Sunrise (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Google Map
mr: गूगल नकाशा

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
