Sunrise (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Default
oc: Per defaut

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
