Sunrise (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Default
pl: Domyślny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Banner
pl: Baner

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Show breadcrumb
pl: Pokaż ścieżkę nawigacyjną

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
