Sunrise (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Comments
ro: Comentarii

en: Default
ro: Implicit

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Highlighted
ro: Evidențiat
