Sunrise (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Comments
ru: Комментарии

en: Default
ru: По умолчанию

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Banner
ru: Баннер

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Sunrise
ru: Восход

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3
