Sunrise (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Default
sr: Подразумевано

en: Footer
sr: Подножје

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Footer First
sr: Прво заглавље
