Sunrise (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
