Sunrise (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Default
uk: Базово

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Banner
uk: Банер

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Social
uk: Суспільний

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer Second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer Third
uk: Нижній колонтитул 3
