Sunrise (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Comments
vi: Bình luận

en: Default
vi: Mặc định

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
