Sunrise (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
