Sunrise (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
