Sunrise (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Comments
he: תגובות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Banner
he: באנר

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Highlighted
he: מובלט
