Sunrise (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Comments
os: Комментари

en: Default
os: Æнæивд
