Sunrise (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Comments
sk: Komentáre

en: Default
sk: Predvolené

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
