Sunrise (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز
