Sunrise (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Default
ca: Per defecte

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Highlighted
ca: Destacat
