Sunrise (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Default
cs: Výchozí

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
