Sunrise (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Default
fi: Oletus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
