Sunrise (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Default
gl: Predeterminado

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Highlighted
gl: Resaltado
