Sunrise (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Social
hu: Közösségi

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Show breadcrumb
hu: Morzsamenü megjelenítése

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Footer Fourth
hu: Lábléc negyedik

en: Light Rounded
hu: Világos lekerekített

en: Dark Rounded
hu: Sötét lekerekített

en: Light Square
hu: Világos szögletes

en: Dark Square
hu: Sötét szögletes

en: Search this website...
hu: Keresés a webhelyen…

en: Bootstrap Business Theme Settings
hu: Bootstrap Business smink beállítások

en: IE8 support
hu: IE8 támogatás
