Sunrise (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
