Sunrise (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: Default
nl: Standaard

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Social
nl: Sociaal

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Show breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven
