Sunrise (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri
