Sunrise (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Default
sv: Förvald

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Highlighted
sv: Framhävd
