Sunrise (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม
