Sunrise (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Social
tr: Sosyal
