Super Login (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Create new account
da: Opret konto

en: Reset password
da: Nulstil adgangskode

en: Username or e-mail address
da: Brugernavn eller e-mail-adresse

en: Create a new user account
da: Opret en ny brugerkonto

en: Get a new password
da: Få en ny adgangskode
