Super Login (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Reset password
ru: Сброс пароля

en: Forgot Password?
ru: Забыли пароль?

en: Username or e-mail address
ru: Имя пользователя или адрес электронной почты

en: Log In
ru: Войти

en: Create a new user account
ru: Создать новую учётную запись пользователя

en: Get a new password
ru: Получить новый пароль
