Super Login (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Reset password
sk: Znovunastavenie hesla

en: Forgot Password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Username or e-mail address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Get a new password
sk: Získať nové heslo
