Super Login (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Forgot Password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Username or e-mail address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Log In
hu: Bejelentkezés

en: Get a new password
hu: Új jelszó igénylése
