Super Login (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Forgot Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Username or e-mail address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Get a new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Caps Lock On
nl: Caps Lock ingeschakeld

en: Back to login page
nl: Terug naar de loginpagina

en: Go back to the login page.
nl: Ga terug naar loginpagina.
