Super TOC (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Top
be: Верх

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: <none>
be: -Няма-

en: Bottom
be: Знізу

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Other
be: Іншыя

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
