Super TOC (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Top
bg: Връх

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: <none>
bg: <не>

en: Bottom
bg: Дъно

en: Other
bg: Други

en: Appearance
bg: Теми

en: Right
bg: Дясно

en: Black
bg: Черен
