Super TOC (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Other
bo: གཞན

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Left
bo: གཡོན
