Super TOC (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: <none>
cs: <žádné>

en: Bottom
cs: Dole

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Other
cs: Jiné

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Position
cs: Pozice

en: show
cs: zobrazit

en: White
cs: Bílá

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Black
cs: Černý

en: hide
cs: skrýt

en: At least @a
cs: Alespoň @a
